Govorilne ure učiteljev

Sodelovanje staršev s šolo omogoča staršem sledenje otrokovemu razvoju in učnemu napredku, ki se kaže v šoli ter ugodno vpliva na učenčev vzgojni napredek in hkrati na socializacijski proces.

Sodelovanje med šolo in starši poteka v obliki govorilnih ur, individualnih problemskih sestankov, roditeljskih sestankov in drugih oblik srečanj s starši, kot so predavanja in delavnice za starše, razna neformalna druženja, prireditve za starše in delo v malih skupinah. V letošnjem letu se lahko govorilne ure izvajajo tudi na daljavo (videokonference, elektronska pošta,…).

 Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo obnašanje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

 Razredna stopnja

  UČITELJ ODDELEK DAN URA  e-poštni naslov
1. Nuša PRUŠ 1. a po dogovoru / nusa.prus@prva-os-sg.si
2. Marijana HABERMUT 1. b po dogovoru / marijana.habermut@prva-os-sg.si
3. Boža DRETNIK 2. a ponedeljek 11.05 – 11.50 boza.dretnik@prva-os-sg.si
4. Irena LENART 2. b sreda 9.05 – 9.50 irena.lenart@prva-os-sg.si
5. Ksenija URŠEJ 3. a po dogovoru / ksenija.ursej@prva-os-sg.si
6. Maja P. TRETJAK 3. b po dogovoru / maja.pur-tretjak@prva-os-sg.si
7. Vera TRAFELA 4. a torek 11.05 – 11.50 vera.trafela@prva-os-sg.si
8. Klavdija KOS 4. b torek 10.05 – 10.50 klavdija.kos@prva-os-sg.si
9. Andreja NAMAR 5. a ponedeljek 11.05 – 11.50 andreja.namar@prva-os-sg.si
10. Renata KOLMAN 5. b petek 9.05 – 9.50 renata.kolman@prva-os-sg.si
11. Marjeta LAVRINŠEK 1.triada TJA, Rap sreda 11.05 – 11.50 marjeta.lavrinsek@prva-os-sg.si
12. Hedvika VRANJEK Rap po pogovoru / hedvika.vranjek@prva-os-sg.si
13. Saša GORIČAN Rap, 2. učiteljica v 1. b torek 11.05 – 11.50 sasa.gorican@prva-os-sg.si
14. Mateja PRAZNIK Rap po dogovoru / mateja.praznik@prva-os-sg.si
15. Jaroš BOHNEC Rap po dogovoru / jaros.bohnec@prva-os-sg.si
16. Eva OSOJNIK Rap, 2. učiteljica v 1. a ponedeljek 8.15 – 9.00 eva.osojnik@prva-os-sg.si
16. Tadeja KUZMANOVSKI Rap opb četrtek 13.45 – 14.30 tadeja.kuzmanovski@prva-os-sg.si

 

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

Predmetna stopnja

  UČITELJ PREDMET DAN URA PROSTOR TELEFON e-poštni naslov
1. Valerija BELAJ zgodovina 8.c, 9. r. torek 9.05 – 9.50 pisarna pomočnice ravnateljica 028839922 valerija.belaj@prva-os-sg.si
2. Žan ONUK fizika petek 11.05 – 11.50 kabinet matematike 028839936 zan.onuk@prva-os-sg.si
3. Irena TURIČNIK matematika, fizika torek 8.15 – 9.00 kabinet matematike 028839936 irena.turicnik@prva-os-sg.si
4. Karmen POBERŽNIK matematika ponedeljek 11.05 – 11.50 kabinet matematike 028839936 karmen.poberznik@prva-os-sg.si
5. Sašo HERLAH računalništvo torek 8.15 – 9.00 kabinet računalništva 028839932 saso.herlah@prva-os-sg.si
6. Igor  JERAM tehnika in tehnologija ponedeljek 10.05 – 10.50 kabinet tehnike 028839937 igor.jeram@prva-os-sg.si
7. Nace PRUŠ šport četrtek 9.05 – 9.50 kabinet športa 041416036 nace.prus@prva-os-sg.si
8. Marko DREU šport torek 10.05 – 10.50 kabinet športa 041416036 marko.dreu@prva-os-sg.si
9. Milan UNKOVIČ likovna umetnost sreda 8.45 – 9.30 po dogovoru 041881771 milan.unkovic@prva-os-sg.si
10. Alenka R. KOTNIK slovenščina sreda 10.05 – 10.50 kabinet slovenščine 028839931 alenka.rebol-kotnik@prva-os-sg.si
11. Nataša R. SUKIČ slovenščina sreda 8.15 – 9.00 kabinet slovenščine 028839931 natasa.rotovnik-sukic@prva-os-sg.si
12. Mihaela HOZJAN angleščina, nemščina sreda 11.05 – 11.50 učilnica 26 / mihaela.hozjan@prva-os-sg.si
13. Bernarda ZLODEJ angleščina, nemščina petek 11.05 – 11.50 kabinet angleščine 028839933 bernarda.zlodej@prva-os-sg.si
14. Barbara MAHER angleščina, nemščina sreda 10.05 – 10.50 kabinet angleščine 028839933 barbara.maher@prva-os-sg.si
15. Jelka HRASTNIK kemija ponedeljek 10.05 – 10.50 kabinet 11 / jelka.hrastnik@prva-os-sg.si
16. Eva ŠULER slovenščinaDDKE ponedeljek 9.05 – 9.50 kabinet slovenščine 028839931 eva.ravlen@prva-os-sg.si
17. Branko MERKAČ naravoslovje, gospodinjstvo torek 11.05 – 11.50 učilnica GOS / branko.merkac@prva-os-sg.si
18. Gordana KURMANŠEK geografija, angleščina 6.b četrtek 10.05 – 10.50 kabinet družboslovja 028839938 gordana.kurmansek@prva-os-sg.si
19. Janja KRESNIK glasbena umetnost sreda 10.55 – 11.50 učilnica 13 040545811 janja.kresnik@prva-os-sg.si
20. Monika V. ŠTUHEC biologija, slovenščina petek 10.05 – 10.50 učilnica 10 028839931 monika.vovk-stuhec@prva-os-sg.si
21. Katja POGORELC naravoslovje 7.r, Rap četrtek 11.05 – 11.50 kabinet kemije 041662425 katja.pogorelc@prva-os-sg.si
22. Blaž PETROVIČ šport, Rap torek 11.55 – 12.40 zbornica / blaz.petrovic@prva-os-sg.si
23. Katja KOTNIK matematika torek 11.05 – 11.50 kabinet matematike / katja.kotnik@prva-os-sg.si
24. Eni Baćac angleščina torek 10.05 – 10.50 kabinet angleščine 028839933 eni.baćac@prva-os-sg.si
25. Simona ŠTRUC zgodovina 6., 7.r., 8.a,b sreda 11.05 – 11.50 kabinet družboslovja 028839938 simona.struc@prva-os-sg.si
26. Jan GARBUS NIP francoščina četrtek 8.15 – 9.00 zbornica / jan.garbus@prva-os-sg.si

 

Na matični šoli  bodo skupne govorilne ure vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00. Na govorilne ure bodo starši povabljeni oz. se naročijo. Govorilne ure se izvajajo tudi preko telefona, elektronske pošte ali video klicev.

 

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualni sestanek učitelj povabi starše z vabilom.

 
 
Več informacij lahko dobiti v Publikaciji

Publikacija za starše

 

 

 

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 5.054 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost