RAZPORED GOVORILNIH UR

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

1. DO 3. RAZRED

Učitelji prve triade vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Starši imajo možnost pridobiti informacijo tudi v času izrednih govorilnih ur po urniku.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

RAZREDNA STOPNJA

  UČITELJ ODDELEK DAN URA
1. Bernarda ZORMAN 1. a ČETRTEK 11.55 – 12.40
2. Marijana HABERMUT 1. b ČETRTEK 11.55 – 12.40
3. Boža DRETNIK 2. a PONEDELJEK 11.55 – 12.40
4. Irena LENART 2. b SREDA 11.55 – 12.40
6. Maja PUR TRETJAK 3. a PONEDELJEK 9.05 – 9.50
7. Ksenija URŠEJ 3. b PONEDELJEK 10.15 – 11.00
8. Sonja CAFUTA 4. a ČETRTEK 10.15 – 11.00
9. Vera TRAFELA 4. b ČETRTEK 11.05 – 11.50
10. Klavdija MORI 4. c TOREK 11.00 – 11.45
11. Jaroš BOHNEC 5. a ČETRTEK 9.05 – 9.50
12. Renata KOLMAN 5. b TOREK 10.15 – 11.00
13. Hedvika VRANJEK podaljšano bivanje (OPB, JV) SREDA 11.50 – 12.35
14. Dragica KLANČNIK podaljšano bivanje (OPB, JV) ČETRTEK 9.05 – 9.50
15. Andreja NAMAR podaljšano bivanje, drugi strokovni delavec v 1. r (RAP, OPB) TOREK 8.15 – 9.00
16. Saša GORIČAN podaljšano bivanje, drugi strokovni delavec v 1. r (RAP, OPB) ČETRTEK 11.50 – 12.35
17. Dragica NAVODNIK bolnišnični oddelek

SREDA

(po dogovoru)

16.15 – 17.00
18. Marjeta LAVRINŠEK TJA od 1. do 3. r, OPB SREDA 8.15 – 9.00
19. Nuša PRUŠ podaljšano bivanje (OPB) ČETRTEK 8.15 – 9.00
20. Eva OSOJNIK podaljšano bivanje (OPB) PETEK 8.15 – 9.00

 

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

  UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA ZA STARŠE URA PROSTOR TELEFON
1. Lidija KONEČNIK MRAVLJAK MAT ČETRTEK 9.05 – 10.50 PISARNA POMOČNICE 88 39 922
2. Milena SVETINA MAT, BOL, OPB PETEK 10.15 – 11.00 kabinet MAT 88 39 936
3. Irena TURIČNIK MAT, FIZ TOREK 11.05 – 11.50 kabinet MAT 88 39 936
4. Karmen POBERŽNIK MAT, SVET. DELO PETEK 10.15 – 11.00 kabinet MAT 88 39 936
5. Sašo HERLAH FIZ, RAČ TOREK 8.15 – 9.00 kabinet RAČ 88 39 932
6. Igor  JERAM TIT, FIZ PETEK 10.15 – 11.00 kabinet TIT 88 39 937
7. Tatjana MARTINC ŠPO ČETRTEK 11.05 – 11.50 zbornica 88  39 927
8. Nace PRUŠ ŠPO ČETRTEK 11.05 – 11.50 zbornica 88 39 927
9. Andraž NABERNIK ŠPO TOREK 9.05 – 9.50 zbornica 88 39 927
10. Marko DREU ŠPO TOREK 9.05 – 9.50 zbornica 88 39 927
11. Milan UNKOVIČ LUM, OPB PETEK 11.55 – 12.40 kabinet LVZ 88 39 935
12. Majda ŠRIMPF SLJ TOREK 10.15 – 11.00 kabinet SLJ 88 39 931
13. Nataša ROTOVNIK SUKIČ SLJ TOREK 11.55 – 12.40 kabinet SLJ 88 39 931
14. Mihaela HOZJAN TJA, TJN PONEDELJEK 9.05 – 9.50 Učilnica 25 88 39 933
15. Antonija PAVLOVIČ TJA, DKE TOREK 10.15 – 11.00 učilnica 27 88 39 933
16. Bernarda ZLODEJ TJA, TJN PONEDELJEK 10.15 – 11.00 kabinet TJA 88 39 933
17. Božidarka VIVAT TJA, JV, OPB Sele SREDA 9.05 – 9.50 kabinet TJA 88 39 933
18. Jelka HRASTNIK KEM, NAR ČETRTEK 10.15 – 11.00 kabinet KEM 88 39 938
19. Eva RAVLEN SLJ PETEK 8.15 – 9.00 kabinet SLJ 88 39 931
20. Tatjana PERŠAK GOS, KEM SREDA 11.05 – 11.50 učilnica 10A 88 39 938
21. Valerija BELAJ ZGO, GEO SREDA 11.55 – 12.40 kabinet ZGO, GEO 88 39 935
22. Gordana KURMANŠEK GEO, ZGO PETEK 10.15 – 11.00 zbornica 88 39 927
23. Janja KRESNIK GUM, DKE PETEK 9.05 – 9.50 učilnica 13 88 39 927

 

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualne sestanke bodo učitelji povabili starše z vabili.

Urnik govorilnih ur učiteljev v dopoldanskem času si lahko ogledate v publikaciji za učence in starše.

Publikacija  2017/18

 

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40