Projekt Erasmus+

Zdrav duh v zdravem telesu

Projekt Erasmus +

V šolskem letu 2016/2017 smo začeli z dejavnostmi v okviru projekta Erasmus + z naslovom Zdrav duh v zdravem telesu. V novembru smo izvedli prvi mednarodni sestanek v mestu Badajoz v Španiji, kjer smo se srečali vsi koordinatorji. Sodelujemo s šolami iz Španije, Anglije, Poljske, Litve in Italije. Učenci in učitelji iz teh šol so nas obiskali prvi teden aprila na naši šoli, kjer smo jim pripravili zanimiv teden dejavnosti.

V šolskem letu 2017/2018 načrtujemo tri mobilnosti. Na prvi delovni sestanek v mesto Leverano v Italiji bomo poslali tri učiteljice. V začetku marca nas čaka obisk šole v Angliji, v maju pa šole v Litvi.

V Anglijo in Litvo bodo potovali tudi naši učenci. Predvidoma trije na mobilnost. Učence bomo izbrali glede na aktivno sodelovanje pri dejavnostih v projektu in predvsem glede na to ali so bili v aprilu lani gostitelji učencev partnerskih šol.

Vprašalniki

For pupils:  https://goo.gl/forms/U1cFBnkn9TOqEij52

For staff:  https://goo.gl/forms/vMqB4J2aPojACa162

Koordinatorka projekta na šoli, Božidarka Vivat

 

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost