RAZPORED GOVORILNIH UR

 

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

zap.

št.

UČITELJ ODDELEK DAN URA e-poštni naslov
1. Marijana HABERMUT 1.a SREDA 9.05 – 9.50 marijana.habermut@prva-os-sg.si
2. Bernarda ZORMAN 1.b SREDA 8.15 – 9.00 bernarda.zorman@prva-os-sg.si
3. Boža DRETNIK 2.a TOREK Po dogovoru boza.dretnik@prva-os-sg.si
4. Irena LENART 2.b TOREK Po dogovoru irena.lenart@prva-os-sg.si
5. Maja P. TRETJAK 3.a ČETRTEK Po dogovoru maja.pur@prva-os-sg.si
6. Ksenija URŠEJ 3.b TOREK Po dogovoru ksenija.ursej@prva-os-sg.si
7. Klavdija MORI 4.a TOREK 10.55 – 11.40 klavdija.mori@prva-os-sg.si
8. Vera TRAFELA 4.b TOREK 10.05 – 10.50 vera.trafela@prva-os-sg.si
9. Andreja NAMAR 5.a SREDA 8.15 – 9.00 andreja.namar@prva-os-sg.si
10. Renata KOLMAN 5.b SREDA 9.05 – 9.50 renata.kolman@prva-os-sg.si
11. Hedvika VRANJEK podaljšano bivanje (OPB, JV) PONEDELJEK Po dogovoru hedvika.vranjek@prva-os-sg.si
12. Saša GORIČAN podaljšano bivanje, drugi strokovni delavec v 1. r (OPB, JV) TOREK 11.45 -12.30 sasa.gorican@prva-os-sg.si
14. Marjeta LAVRINŠEK TJA od 1. do 3 r, drugi strokovni delavec v 1. r (OPB, JV) (OPB) Po dogovoru marjeta.lavrinsek@prva-os-sg.si
15. Nuša PRUŠ podaljšano bivanje (OPB, JV) TOREK 10.55 -11.40 nusa.prus@prva-os-sg.si
16. Eva OSOJNIK OPB, zgodovina (6.r) ČETRTEK 10.55 – 11.40 eva.osojnik@prva-os-sg.si
17. Milena SVETINA podaljšano bivanje (OPB,JV), BOL PETEK Po dogovoru milena.svetina@prva-os-sg.si
18. Mateja PRAZNIK podaljšano bivanje PONEDELJEK 11.45 – 12.30 mateja.praznik@prva-os-sg.si
19. Jaroš BOHNEC podaljšano bivanje PONEDELJEK Po dogovoru jaros.bohnec@prva-os-sg.si

 

Učitelji od 1. do 3. razreda vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Govorilne ure  v popoldanskem času za starše učencev od 3. do 5. razreda bodo vsak 3. torek v mesecu (od oktobra do maja), za učence 1. in 2. razredov pa po dogovoru s starši.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

zap.

št.

UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA ZA STARŠE URA PROSTOR TELEFON E  – naslov
1. Valerija BELAJ zgodovina PETEK 9.05 – 9.50 Pisarna pomočnice ravnateljica 028839922 valerija.belaj@prva-os-sg.si
2. Katja KOTNIK MATEMATIKA SREDA 9.05 – 9.50 Kabinet matematike 028839936 katja.kotnik@prva-os-sg.si
3. Irena TURIČNIK MATEMATIKA, FIZIKA 8 ČETRTEK 10.55 – 11.40 Kabinet matematike 028839936 irena.turicnik@prva-os-sg.si
4. Karmen POBERŽNIK MATEMATIKA SREDA 10.05 – 10.50 Kabinet matematike 028839936 karmen.poberznik@prva-os-sg.si
5. Sašo HERLAH RAČUNALNIŠTVO, FIZIKA 9 SREDA 8.15 – 9.00 Kabinet računalništva 028839932 saso.herlah@prva-os-sg.si
6. Igor  JERAM TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA PETEK 9.05 -9.50 Kabinet tehnike 028839937 igor.jeram@prva-os-sg.si
8. Nace PRUŠ ŠPORT PONEDELJEK 10.55 – 11.40 Kabinet športa nace.prus@prva-os-sg.si
9. Marko DREU ŠPORT SREDA 9.05 – 9.50 Kabinet športa marko.dreu@prva-os-sg.si
10. Milan UNKOVIČ LIKOVNA UMETNOST PETEK 11.40 – 12. 30 po dogovoru 041881771 milan.unkovic@prva-os-sg.si
11. Majda ŠRIMPF SLOVENŠČINA ČETRTEK 8.15 – 9.00 Kabinet slovenščine majda.srimpf@prva-os-sg.si
12. Nataša ROTOVNIK SUKIČ SLOVENŠČINA PETEK 10.05 – 10.50 Kabinet slovenščine natasa.rotovnik@prva-os-sg.si
13. Mihaela HOZJAN ANGLEŠČINA, NEMŠČINA PONEDELJEK 10.05 – 10.50 Kabinet TJA mihaela.hozjan@prva-os-sg.si
14. Antonija PAVLOVIČ ANGLEŠČINA, ZGODOVINA 8 PONEDELJEK 10.05 -10.50 Zbornica antonija.pavlovic@prva-os-sg.si
15. Bernarda ZLODEJ ANGLEŠČINA, NEMŠČINA SREDA 10.05 -10.50 Kabinet TJA nada.zlodej@prva-os-sg.si
16. Božidarka VIVAT ANGLEŠČINA PONEDELJEK 9.10 – 9.50 Kabinet TJA bozidarka.vivat@prva-os-sg.si
17. Jelka HRASTNIK

KEMIJA

NARAVOSLOVJE

PONEDELJEK 9.05 -9.50 zbornica jelka.hrastnik@prva-os-sg.si
18. Eva ŠULER SLOVENŠČINA, DKE ČETRTEK 11.45 – 12. 30 Kabinet slovenščine eva.ravlen@prva-os-sg.si
19. Branko MERKAČ BIOLOGIJA 8 TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA, GOSPODINJSTVO 6 SREDA 10.05 – 10.50 Učilnica 10 branko.merkac@prva-os-sg.si
20. Gordana KURMANŠEK

GEOGRAFIJA, 6, 7,9

 ANGLEŠČINA 6.a

TOREK 9.05  – 9.50 Kabinet družboslovja gordana.kurmansek@prva-os-sg.si
21. Janja KRESNIK GLASBENA UMETNOST PONEDELJEK 11.00 – 11.40 Kabinet slovenščine 040545811 janja.kresnik@prva-os-sg.si
22. Monika VOVK ŠTUHEC SLOVENŠČINA, BIOLOGIJA 9 TOREK 9.05 – 9.50 Kabinet slovenščine 028839931 monika.vovk@guest.arnes.si
23. Petra ŠERTEL GEOGRAFIJA 8 TOREK 7.30 – 8.15 Kabinet svetovalne službe 028839930 petra.sertel@prva-os-sg.si
24. Vesna ROBNIK ZGODOVINA 9 Po dogovoru vesna.robnik@sc-sg.si
25. Boštjan REPAS ŠPORT PONEDELJEK 9.05 – 9.50 Kabinet ŠPORTA 041383846 bostjan.repas@prva-os-sg.si
26.
KATJA POGORELC KEMIJA 8 TOREK 9.05 – 9.50 Kabinet KEMIJA   katja.pogorelc@prva-os-sg.si

prosim, če na spletno stran –  v rubriko govorilne ure za starše na predmetni stopnji –  dodaš:

KATJA POGORELC

 

,

 

katja.pogorelc@prva-os-sg 

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualne sestanke bodo učitelji povabili starše z vabili.

Publikacija za učence in starše

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 2.357 obiskov, današnjih obiskov 1)