RAZPORED GOVORILNIH UR

 

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

 

zap. št. UČITELJ ODDELEK DAN URA E  – naslov
1. Boža DRETNIK 1. a sreda

9.05 – 9.50

po dogovoru z vabili

boza.dretnik@prva-os-sg.si
2. Irena LENART 1. b ponedeljek

9.05 – 9.50

po dogovoru z vabili

irena.lenart@prva-os-sg.si
3. Marijana HABERMUT 2. a
torek

11.55 -12.40

po dogovoru z vabili

marijana.habermut@prva-os-sg.si
4. Bernarda ZORMAN 2. b

torek

 

10.10 -10.55

po dogovoru z vabili

bernarda.zorman@prva-os-sg.si
5. Maja PUR TRETJAK 3. a po dogovoru z vabili maja.pur@prva-os-sg.si
6. Ksenija URŠEJ 3. b
četrtek 8. 15 – 9.00 ksenija.ursej@prva-os-sg.si
7. Klavdija KOS 4. a torek 10.55 – 11.40 klavdija.kos@prva-os-sg.si
8. Vera TRAFELA 4. b torek 10.05 – 10.50 vera.trafela@prva-os-sg.si
9. Andreja NAMAR 5. a ponedeljek 11.05 – 11.50 andreja.namar@prva-os-sg.si
10. Renata KOLMAN 5. b petek 9.05 – 9.50 renata.kolman@prva-os-sg.si
11. Marjeta LAVRINŠEK 1.     triada (TJA) sreda

9.05 – 9.50

po dogovoru z vabili

marjeta.lavrinsek@prva-os-sg.si
12. Hedvika VRANJEK 3. b po dogovoru z vabili hedvika.vranjek@prva-os-sg.si
13. Saša GORIČAN 1. a po dogovoru z vabili sasa.gorican@prva-os-sg.si
14. Nuša PRUŠ 1.b (Rap) ponedeljek 11.05 – 11.50 nusa.prus@prva-os-sg.si
15. Milena SVETINA Rap torek 11.55 – 12.40 milena.svetina@prva-os-sg.si
16. Mateja PRAZNIK Rap ponedeljek 10.05 – 10.50 mateja.praznik@prva-os-sg.si
17. Jaroš BOHNEC 4. a, b (Rap) ponedeljek

7.30 – 8.15

po dogovoru

jaros.bohnec@prva-os-sg.si

Učitelji od 1. do 3. razreda vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Govorilne ure  v popoldanskem času za starše učencev od 3. do 5. razreda bodo vsak 3. torek v mesecu (od oktobra do maja), za učence 1. in 2. razredov pa po dogovoru s starši.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

 

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

 

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

zap. št. UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA ZA STARŠE URA PROSTOR TELEFON E  – naslov
1. Valerija BELAJ Zgodovina četrtek 9.05 – 9.50 pisarna pomočnice ravnateljica 028839922 valerija.belaj@prva-os-sg.si
2. Žan ONUK

Matematika

fizika

petek 9.05 – 9.50 kabinet matematike 028839936 zan.onuk@prva-os-sg.si
3. Irena TURIČNIK

Matematika

 fizika

petek 9.05 – 9.50 kabinet matematike 028839936 irena.turicnik@prva-os-sg.si
4. Karmen POBERŽNIK Matematika torek 11.05 – 11.50 kabinet matematike 028839936 karmen.poberznik@prva-os-sg.si
5. Sašo HERLAH Računalništvo torek 8.15 – 9.00 kabinet računalništva 028839932 saso.herlah@prva-os-sg.si
6. Igor  JERAM Tehnika in tehnologija ponedeljek 11.55 – 12.40 kabinet tehnike 028839937 igor.jeram@prva-os-sg.si
7. Nace PRUŠ Šport petek 8.15 – 9.00 kabinet športa 041416036 nace.prus@prva-os-sg.si
8. Marko DREU Šport torek 10.05 – 10.50 kabinet športa 041416036 marko.dreu@prva-os-sg.si
9. Milan UNKOVIČ Likovna umetnost ponedeljek 11.55 – 12.40 po dogovoru 041881771 milan.unkovic@prva-os-sg.si
10. Alenka REBOL KOTNIK

Slovenščina

domovinska in državljanska kultura ter etika 7

sreda 12.45 – 13.30 kabinet slovenščine 028839931 alenka.rebol-kotnik@prva-os-sg.si
11. Nataša ROTOVNIK SUKIČ Slovenščina ponedeljek 10.05 – 10.50 kabinet slovenščine 028839931 natasa.rotovnik-sukic@prva-os-sg.si
12. Mihaela HOZJAN

Angleščina

nemščina 8

torek 11.05 – 11.50 kabinet angleščine 028839933 mihaela.hozjan@prva-os-sg.si
13. Natalija BARL Angleščina sreda 9.05 – 9.50 kabinet angleščine 028839927 rnatalija.barl@prva-os-sg.si
14. Bernarda ZLODEJ Angleščina sreda 11.55 – 12.40 kabinet angleščine 028839933 bernarda.zlodej@prva-os-sg.si
15. Božidarka VIVAT Angleščina petek 9.05 -9.50 kabinet angleščine 028839933 bozidarka.vivat@prva-os-sg.si
16. Jelka HRASTNIK

 

Kemija

 

petek 9.05 – 9.50 kabinet 11 / jelka.hrastnik@prva-os-sg.si
17. Eva ŠULER Slovenščina, domovinska in državljanska kultura ter etika 8 četrtek 9.05 – 9.50 kabinet slovenščine 028839931 eva.ravlen@prva-os-sg.si
18. Branko MERKAČ   Naravoslovje 6 gospodinjstvo sreda 11.55 -12.40 učilnica GOS / branko.merkac@prva-os-sg.si
19. Gordana KURMANŠEK

Geografija

 angleščina 6. a

petek 9.05 – 9.50 kabinet družboslovja 028839938 gordana.kurmansek@prva-os-sg.si
20. Janja KRESNIK Glasbena umetnost ponedeljek 9.05 – 9.50 učilnica 13 040545811 janja.kresnik@prva-os-sg.si
21. Monika VOVK ŠTUHEC

Biologija 9

Slovenščina

torek 9.05 – 9.50 kabinet slovenščine 028839931 monika.vovk-stuhec@prva-os-sg.si
22. Vesna ROBNIK Zgodovina   po dogovoru 031629978 vesna.robnik@sc-sg.si
23. Katja POGORELC Naravoslovje 7 torek 11.05 – 11.50 kabinet kemije 041662425 katja.pogorelc@prva-os-sg.si
24. Blaž PETROVIČ Šport sreda 10.05 – 10.50 zbornica / blaz.petrovic@prva-os-sg.si
25. Julija KRIVOGRAD VIDERŠNIK Matematika 6.  a ponedeljek 10.05 – 10.50 kabinet matematike / julija.krivograd-vidersnik@prva-os-sg.si
26. Danijela HERLAH Matematika 6. b torek 11.55 – 12.40 Kabinet matematike / danijela.herlah@prva-os-sg.si

 

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualni sestanek učitelj povabi starše z vabilom.

 
Več informacij lahko dobiti v Publikaciji

Publikacija za učence in starše

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 3.351 obiskov, današnjih obiskov 1)